Фритюрник с горещ въздух Heinner HAF-DM1300WH-megahome.bg
Фритюрник с горещ въздух Heinner HAF-DM1300WH
  • Изчерпана наличност
  • Артикулен номер: M055825
  • Марка: Heinner
  • Тегло: 3 кг.
Оценка на клиенти:
Вижте всички С горещ въздух
Супер оферти
Описание и характеристики
Фритюрник с горещ въздух Heinner HAF-DM1300WH е с 1 кошница. Има мощност от 1300 W и капацитет на мазнината от 4 литра. Предлага се в бял цвят и има температурен спектър на потока от 140 - 200 °C.
Техническа характеристика:
  • Тип пържене: С горещ въздух
  • Брой кошници: 1
  • Захранване: Мрежово
  • Мощност: 1300 W
  • Капацитет мазнина: 4 л
  • Тип контролен панел: Дигитален
  • Температурен спектър на потока: 140 - 200 °C
  • Таймер
  • Цвят: Бял
  • Дължина: 275 мм
  • Ширина: 380 мм
  • Височина: 314 мм