- Зарядно устройство Hikoki-Hitachi UC18YGL2 18V
(Зарядно за Ni-Cd и Ni-MH батерии)
- В наличност
- Артикулен номер: M060327
- Марка: Hikoki
- Тегло: 600 гр.
Купи с
Изчерпана наличност
* ПРОДУТЪТ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПОРЪЧАН САМО ЗА КОЛИЧЕСТВО НАД 200 БРОЯ.
Запитване може да направите на тел.: 0879 20 20 12 или имейл: sales@megahome.bg
Продуктът може да бъде поръчан за производство в друг цвят.
Оценка на клиенти:
0.00
Добави ревю
Вижте всички Зарядни устройства
Супер оферти
Порцеланова дълбока чиния HORECANO-BAILEY 18-28 см.
Чиния от порцелан в бял цвят
/ 14.61лв.
Ниска градинска маса PVC ратан San Valente ST-34
Правоъгълна кафе маса от изкуствен ратан
/ 88.56лв.
Плодоберач Gardena градински за комбисистема Combisystem
Градински инструмент за бране на плодове
Клещи резачки странични Insulated 160 мм MTX Professional
Клещи резачки с двукомпонентни дръжки
Керамична тава в различни цветове
/ 5.87лв.
Детска триколка Moovo въздушни гуми Lorelli
Детска количка триколка за деца над 2 години
Бебешко одеяло с 3D бродерия Kikka Boo
Бебешко одеяло с различни разцветки
Описание и характеристики
Зарядно устройство Hikoki-Hitachi UC18YGL2 18V е предназначено за батерии тип Ni-Cd и Ni-MH. То отчита състоянието на всяка клетка и избира подходящ ток, напрежение и температура. Така зареждането е бързо и оптимално и живота на батерията се удължава.
Основна характеристика:
- Напрежение: 230 ~ 50Hz
- Напрежение на зареждане: 7.2 - 18 V
- Номинален капацитет: 2.0 Ah
- Време за зареждане: 60 минути
Подобни продукти
Зарядно устройство Dewalt DCB115 10.8, 14.4, 18 V / XR Li-IoN
Зарядно за бързо зареждане на батерии
Зарядно устройство Hikoki-Hitachi UC10SFL 10.8 V
Зарядно за акумулаторни инструменти с Li-Ion батерии
Бързо зарядно устройство Karcher Battery Power 18V
Зарядно устройство за батерии от 18V-та платформа на Kärcher
Зарядно устройство Hikoki-Hitachi UC18YKSL 18V
Зарядно за акумулаторни батерии WESCO WA9956, 12 V, 1.5 Ah
Зарядно за акумулаторни батерии
Бързо зарядно устройство Karcher Battery Power 36V
Зарядно устройство за батерии от 36V-та платформа на Kärcher